Ogrodzenia przemysłowe

Nowoczesne ogrodzenia panelowe-systemowe charakteryzują się solidną i wytrzymałą budową oraz bardzo estetycznym wyglądem i wykonaniem. Produkowane są z prętów stalowych fi 5 mm w wielu standartowych wymiarach (dostępne wysokości od 1 m do 2,5 m). Państwa gusty kolorystyczne może wyrazić szeroka gama kolorów barwy palety RAL według życzenia.

Dzięki nowoczesnym technologiom produkcyjnym Ogrodzenia Panelowe są niezwykle trwale zabezpieczone przed korozją, nie wymagają okresowych konserwacji i zachowują atrakcyjny wygląd na długie lata. Specjalnie opracowany system montażu zapewnia prostą i szybką instalację ogrodzenia w każdych warunkach oraz ochronę przed kradzieżą.

Ogrodzenie przemysłowe

Ogrodzenie przemysłowe

Ogrodzenie panelowe z uwagi na swoje zalety użytkowe oraz przystępną cenę posiadają bardzo szerokie zastosowanie: prywatne posesje, obiekty przemysłowe, firmy, instytucje, miejsca publiczne, osiedla, parkingi, magazyny itp.

Do ogrodzeń panelowych produkujemy dopasowane wizualnie bramy i furtki. Cechują się one solidną i nowoczesną konstrukcją, ciekawym wzornictwem i walorami estetycznymi. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów i części oraz wielokrotnie testowanych rozwiązań technicznych sprawia, że nasze wyroby odznaczają się niezawodnym działaniem i dużym komfortem obsługi.

Wybrana przez Państwa brama może być wyposażona w wysokiej klasy automatykę ze zdalnym sterowaniem za pomocą pilota. Instalacja napędu w bramie zapewnia jej niezwykle komfortowe użytkowanie i pełne bezpieczeństwo.

Do ogrodzeń placów budowy wykonujemy przęsła wykonane z kątownika stalowego wypełnione blachą trapezową ocynkowaną.

Ogrodzenie przemysłowe