Bramy garażowe

Oferujemy szeroką gamę bram garażowych w których każdy znajdzie interesujący go typ czy model. Nasza firma specjalizuje się w montażu róznego rodzaju bram i zapewnia całoroczną obsługę w razie awarii. Nasze bramy to świetny wybór, gdyż przy zachowaniu wysokiego standardu posiadają atrakcyjną cenę.

Zalety oferowanych przez nas bram:

  • łatwy montaż i płynna praca w różnych warunkach atmosferycznych
  • wysoka jakość wykonania przy zachowaniu atrakcyjnej ceny
  • szeroka gama kolorów i dekorów

Każdy typ bramy garażowej ma nieco inne zastosowanie i wymagania montażowe. Dzięki temu można bez problemu dopasować bramę do każdego typu garażu.

Bramy segmentowe

Brama segmentowa

Bramy segmentowe, zbudowane z prowadnic pionowych, poziomych podsufitowych i skrzydła wykonanego z paneli stalowych. Istotną zaletą tych bram jest możliwość zaparkowania samochodu tuż przed bramą, ponieważ płaszcz bramy unosi się pionowo. Uszczelnienie bramy, jak i ocieplenie pianką paneli zapewnia izolację termiczną i akustyczną pomieszczenia. Istnieje możliwość zdalnej obsługi bramy dzięki zamontowaniu automatyki.

Bramy roletowe

Brama roletowa

Bramy roletowe, dzięki swojej budowie oszczędzające miejsce przed i w garażu. Działają podobnie jak roleta: płaszcz bramy roluje sie na osłonięty wał. Stabilny i mocny pancerz zbudowany z profili aluminiowych gwarantuje wytrzymałość, a zastosowanie pianki jako wypełnienia profili, usztywnia bramę i stanowi izolacje cieplną. Bramy te standardowo wyposażone są w napęd elektryczny umożliwiający konfortowe otwieranie i ich zamykanie.

Bramy uchylne

Brama uchylna

Bramy uchylne, stanowiące najbardziej ekonomiczne rozwiązanie dzięki tradycyjnemu rozwiązaniu technicznemu. Są bardzo praktyczne i łatwe w obsłudze. Szkielet skrzydła bramy oraz ościeżnica wykonane są z kształtowników stalowych, zabezpieczonych antykorozyjnie poprzez cynkowanie. Płaszcz bramy wykonany jest z profilowanej blachy stalowej w wielu wariantach kolorów poszycia. Bramy uchylne dostępne są w wymiarach typowych lub na zamówienie. Istnieje możliwość wykonania wersji ocieplonej oraz wyposażenia bramy w automatyke ze zdalnym sterowaniem.

Bramy dwuskrzydłowe

Brama dwuskrzydwowa

Bramy dwuskrzydłowe to tradycyjne bramy garażowe dostępne w naszej ofercie. Ich niezawodna praca jest gwarantowana dzięki zastosowaniu tradycyjnych i sprawdzonych rozwiązań. Wykonanie skrzydeł bramy z trwałych, ocynkowanych elementów umozliwia długie użytkowanie bramy bez konieczności konserwacji.